Sostinėje – vintažinės muzikos festivalis „Rudens retro 2014“

rudens retroPasibaigus bobų vasarai, atvėsus orams, rudens darganai prasismelkiant ne tik į kūną, bet ir į sielą, retro muzikos mylėtojai rinksis į pirmą kartą sostinėje organizuojamą vintažinės muzikos festivalį. Festivalio koncertuose skambės įvairių tautų romansai, meilės dainos bei retro muzika.
Sostinės gyventojai bei svečiai retro muzika galės mėgautis spalio 26 d. Vilniaus Mokytojų namuose, kur savo naują romansų programą „Dainuoju Širvį“ pristatys festivalio idėjos autoriai ir organizatoriai – miškininkų folkloro ansamblis „Nalšia“ ir pianistas Rytas Lingė. Koncerte dalyvaus ir vokalistė Evelina Jocytė, kuri paskutinį kartą Lietuvos klausytojus unikaliu balsu kerės prieš išvykdama į Italiją.  Dainuojantis gydytojas Vygantas Kazlauskas, publikai pažįstamas kaip įvairių televizijos projektų dalyvis, atliks prancūziškas dainas iš savo programos „Vin d’automne“. Dieną prieš tai, spalio 25 d., šie puikūs atlikėjai koncertuos ir Nemenčinės daugiafunkciniame kultūros centre.
Didysis festivalio koncertas įvyks lapkričio 8 d. New York Muzikiniame teatre – klube Vilniuje. Įvairių tautų romansus ir retro muziką atliks Liuba Nazarenko, „Nalšia“ ir pianistas Rytas Lingė, žydiškos muzikos ansamblis „Klezmer Klangen“, prancūziškos muzikos grupė MAX. Pirmą kartą bus pristatytas naujas muzikinis projektas „Marilyn Monroe Project“ su Kamile Kielaite ir gyvos muzikos grupe.

 

Publikuota: 2014 spalio 23d. 09:56
15min.lt